Kategoriler

Sipariş ve Teslimat Koşulları

Sipariş Öncesi

Akademik, eğitim ve edebi yayınların internet üzerinden satış noktası olan Engin Yayıncılık, sizlere güvenilir, hızlı ve etkin alışveriş imkânı sağlamaktadır. Bu amaçla Engin Yayıncılık, sizlerin, alışveriş sırasında hep yanınızda olacaktır. Öncelikli hedefimiz GÜVENDİR.

Engin Yayıncılık  da yer alan sayısız yayın arasından sipariş edeceğiniz eserleri üye olarak veya üye olmadan havale/kredi kartı seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde bazı avantajlara ve ek hizmetlere sahip olacaksınız. Zaman zaman düzenlediğimiz kampanyalara katılabilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, beğendiğiniz kitapları favorilerinize ekleyerek ileriki zamanda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Alışveriş esnasında karşılaşacağınız her türlü soru ve sorun için satis@enginyayinevi.com.tr  adresini veya 0312 419 49 20 numaralı Bilgi/Destek Hattımızı arayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

- Kredi Kartı İle Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladığınızda Kredi kartınızdan ödemenin alındığına dair provizyon kodunu ve siparişinizin onayladığına dair mesaj alacaksınız ve takiben Eposta adresinize sipariş numaranız ve diğer bilgileriniz hakkında ayrıntılı bir gönderi ulaştırılır. Bu süreç tamamlandığında Engin Yayıncılık Müşteri Temsilcilerimiz tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınarak en kısa zamanda adresinize gönderilir.
 
- Havale İle Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladıktan sonra ödeme yapabileceğiniz Banka ve Posta Çeki Hesap Numaraları bilgileri ile sipariş numaranız eposta adresinize ulaştırılır. Ödeme yaptıktan sonra ödeme yaptığınıza dair bilgiyi satis@enginyayinevi.com.tr adresine veya 0312 419 49 20 numaralı faksa gönderebilir ya da telefon ile bilgi verebilirsiniz. Bu süreç tamamlandığında Engin Yayıncılık  Müşteri Temsilcilerimiz tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınarak en kısa zamanda adresinize gönderilir.

- Kapıda Ödeme Yöntemiyle Verilen Siparişlerde:  Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek ve ödeme biçiminizi, "nakit veya kredi kartı" olarak belirterek sipariş sürecini tamamladıktan sonra Eposta adresinize sipariş numaranız ve diğer bilgileriniz hakkında ayrıntılı bir gönderi ulaştırılır. Bundan sonra Engin Yayıncılık Müşteri Temsilcileri tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınırak en kısa zamanda adresinize gönderilir.

 

Copyright 2014 enginyayinevi.com.tr
paymethods